Віза в Великобританію

В’їзд для громадян України до Великобританії візовий. Візу в Англію для громадян України можна оформити в Посольстві Великобританії, а подача відбувається в Візовому центрі Великобританії в Києві.

Візу до Великобританії українцям необхідно отримати перед поїздкою

Важливо зазначити, що подача на візу до Великобританії тільки особиста, всі заявники, включаючи дітей, повинні бути присутніми при подачі документів особисто. Подача документів на візу до Великобританії відбувається за попереднім записом в Візовому центрі в Києві. Черга, як правило, йде на тиждень вперед. Також, варто врахувати досить тривалі терміни розгляду візових заяв – від двох до трьох тижнів з моменту подачі документів.

Зверніть увагу! Віза до Великобританії дає Вам право відвідувати всі чотири адміністративно-політичні частини Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, а саме: Англію, Уельс, Шотландію та Північну Ірландію.

Серед основних типів віз до Великої Британії варто виділити:

 • Віза для відвідання Англії або Visit Visa

  Сюди відносяться туристична, гостьова, бізнес, спортивна та інші візи, які дозволяють нетривале перебування в країні терміном до 180 днів. Також, дані візи не дозволяють працювати і навчатися у Великобританії. Для підтвердження мети поїздки для туристичної візи варто надати бронювання готелю, для гостьової, ділової або візи для участі в спортивному заході – докладне запрошення від місцевої юридичної або фізичної особи з точним зазначенням мети поїздки.

 • Студентська короткострокова віза в UK

  Цей дозвіл потрібно оформити заявникам, які направляються до Великобританії для навчання на курсах терміном до 6 місяців або від 6 до 11 місяців. Важливо знати, що студентська віза в Англію на 6 місяців дозволяє навчатися на будь-яких курсах. Віза для студентів і школярів для навчання від 6 до 11 місяців дозволяє навчатися на курсах ТІЛЬКИ англійської мови.

 • Студентська довготривала віза або General student visa (Tier 4) до Великобританії

  Вона знадобиться студентам, віком старше 16 років, чий курс навчання триває більше шести місяців. Якщо Вам потрібно отримати візу для дитини у віці до 16 років для тривалого навчання в Англії, то необхідно оформити Child student visa (Tier 4). Для отримання General student visa необхідно підтвердити знання англійської мови, пройшовши відповідний тест, а також надати довідку про відсутність туберкульозу.

 • EEA Family Permit (возз’єднання сім’ї з громадянином ЄС)

  Відкривають для громадян України, які їдуть до Великобританії для возз’єднання сім’ї з громадянами Євросоюзу або Швейцарії, які постійно проживають і працюють у Великобританії. При цьому на візу категорії EU Settlement Scheme family permit можуть подавати документи чолівіки і дружини, партнери, діти або батьки громадян ЄС, а на EEA family permit – родичі другого ступеня споріднення: брати, сестри, дядьки, тітки, племінники і т.д. Дуже важливо підтвердити ступінь спорідненості з громадянином Євросоюзу і Ваші близькі стосунки.

 • Віза дружини або чоловіка громадянина Великобританії (partner or spouse visa)

  Видається тільки дружині або чоловікові громадянина UK. Це досить складна віза, яка потребує серйозної підготовки документів. Однією з вимог є проходження тесту на знання англійської мови і тесту на туберкульоз. Також, потрібно підтвердити, що подружжя знаходиться в стосунках мінімум 2 роки, у них достатньо фінансових засобів для спільного проживання і у розпорядженні є достатня житлова площа. Варто відзначити, що дану категорію дозволів можуть розглядати до 3 місяців.

 • Транзитна віза в Англію

  Знадобиться мандрівникам, які слідують через територію Великобританії транзитом в треті країни. Безвізовий транзит дозволено в таких випадках:
  1. Ви прямуєте транзитом через аеропорт Лондона – Гетвік (Gatwick (LGW)) або Хітроу (Heathrow (LHR)), або Манчестера (Manchester (MAN) і Ваш виліт в третю країну повинен відбутися протягом цього ж календарного дня. Вам не дозволено покидати транзитну зону аеропорту. Важливо! Дана опція транзиту не відноситься до пасажирів, що слідують в Ірландію.
  2. Ви прямуєте транзитом через будь-який пункт пропуску в Великобританії в одну з наступних країн: Австралія, Нова Зеландія, Канада, США. В такому випадку у Вас обов’язково повинна бути віза в країну призначення і документи, що свідчать про рейс в цю країну. Вам буде дозволено наземний транзит (з виходом із транзитної зони аеропорту), але Ваш наступний рейс з Великобританії повинен відбутися до 23:59 наступного календарного дня.

Візу в Англію можна отримати терміново. Видача термінової гостьової, туристичної чи бізнес візи до Великобританії займає до 5 робочих днів з моменту подачі. Для дозволів типу EEA Family Permit (возз’єднання сім’ї з громадянином ЄС) терміновий розгляд не передбачено. Термін же термінового розгляду візи дружини або чоловіка громадянина UK займає до 3 тижнів.

Зверніть увагу! Багаторазова туристична або бізнес віза до Великобританії дає Вам право безвізово відвідати Ірландію. Для цього Ви повинні вже хоча б один раз побувати в Англії або іншій країні Об’єднаного Королівства і Ваша віза повинна бути дійсною на момент в’їзду в Ірландію. Термін дозволеного перебування в Ірландії, в такому разі, не буде перевищувати 90 днів і буде визначено офіцером паспортного контролю при в’їзді. Важливо відзначити, що робочі, студентські, візи возз’єднання сім’ї не підходять для цього і по ним не може бути здійснений безвізовий в’їзд до Ірландії.

Віза в Англію по праву вважається однією з найскладніших в отриманні і дуже часто причиною відмови є неправильно складений і поданий пакет документів. Ми з радістю допоможемо Вам підготувати правильні документи для подачі, супроводимо Вас на подачу і отримаємо Вашу візу в UK без Вашої присутності.

З документів для оформлення візи до Великобританії необхідно надати:

 1. Закордонний паспорт, терміном дії понад 6 місяців
 2. Копії попередніх закордонних паспортів
 3. Анкета
 4. Довідка з місця роботи
 5. Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку і рухом коштів за останні 3-6 місяців
 6. Запрошення, що відповідає меті поїздки (якщо є)
 7. Документи, що свідчать про укоріненні на території України

Вартість оформлення візи до Великобританії в Україні

Тип візи Строк дії Строк розгляду Консульський збір
Туристична від 6 місяців до 10 років  2-3 тижні  від 115 євро
Бізнес від 6 місяців до 10 років  2-3 тижні  від 115 євро
Гостьова від 6 місяців до 10 років  2-3 тижні  від 115 євро
Студентська короткострокова від 6  до 11 місяців  2-3 тижні  від 115 євро
Студентська Tier 4 від 1 до 5 років  2-3 тижні  від 420 євро
EEA Family Permit 6 місяців  2-3 тижні  не сплачується
Віза дружини/чоловіка 6 місяців  до 3 місяців  від 1770 євро
Транзитна 6 місяців  2-3 тижні  від 75 євро

Питання – відповідь

 • Скільки часу діє віза до Великобританії?

  Мінімально гостьові візи діють 180 днів. Також, можна отримати візу терміном дії на 2, 5 або 10 років. Термін дії імміграційних віз, як правило, становить від 1 місяця до півроку, протягом яких необхідно в’їхати в країну і отримати посвідку на проживання (BRP або Biometric Residence Permit).

 • Як оформити багаторазову візу в Англію?

  Як правило, всі британські візи багаторазові за замовчуванням.

 • Як довго дозволено перебувати у Великобританії?

  Туристичні та бізнес візи дозволяють перебувати в країні до 180 днів на кожен в’їзд.

 • Як відкрити візу в Англію терміново?

  Послуга термінового розгляду доступна практично для всіх категорій віз в UK. Термін розгляду документів при терміновій подачі становитиме до 5 робочих днів для гостьових і туристичних віз і до місяця для імміграційних віз дружини або чоловіка.

 • Який відсоток відмов по візах до Великобританії?

  За останній рік кількість відмов українцям значно зменшилась. Посольство стало лояльніше розглядати документи. Але не варто забувати, що дана віза є досить складною в отриманні і все буде залежати від поданих документів.

У вартість оформлення візи до Великобританії для українців входить:

 • оформлення пакету документів
 • заповнення анкети
 • необхідні переклади
 • броню авіаквитків і готелів у разі потреби
 • супровід на подачу до Візового центру Великої Британії
 • отримання Ваших документів в Візовому центрі Великобританії
 • оплата консульського збору
 • підтримка наших фахівців на всіх етапах оформлення документів

 

Контактні дані Посольства Великобританії в Україні
Адреса: 01901, м. Київ, вул. Десятинна, 9
Тел: +380444903660

Контактні дані Візового центру Великої Британії в Україні
Адреса: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 4, Бізнес-центр Артем

Замовляючи візу до Великобританії, також цікавляться візою в Ірландію, візою в США, візою в Канаду

Оформлені нами візи

 

 

Цікаві відео

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti