Віза в Канаду

В’їзд для громадян України в Канаду візовий. Візу до Канади для громадян України можна оформити в Посольстві Канади в Києві, Україна. Безпосередньо подача відбувається в Візовому центрі Канади в Києві або Львові. Також, можна подавати документи в електронному вигляді.

Візу в Канаду українцям необхідно отримати перед поїздкою

Зверніть увагу, що з 31.07.2018 Посольством Канади в Україні введена обов’язкова процедура здачі біометричних даних. Здача відбитків пальців відбувається при подачі документів в візовий центр. Якщо ж Ви подавали заяву в електронному вигляді, то на здачу біометрії необхідно записатися до Візового центру Канади в Києві або Львові після отримання відповідного запрошення від Посольства Канади в Києві. Важливо знати, що відбитки пальців необхідно здавати один раз в 10 років. Якщо в найближчі 10 років Вам потрібно буде отримати нову візу в Канаду, то зробити це вже можливо без Вашої присутності.

На даний момент існує процедура подачі заявки в електронному вигляді, проте, при позитивному рішенні щодо видачі візи, необхідно надати паспорт в Консульство Канади в Києві для проклейки візи в паспорт. Паспорт передається в Консульство через візовий центр. Також, можна, як і раніше, подати документи в паперовому вигляді у Візовому центрі в Києві.

Інформація про основні типи тимчасових віз до Канади надана нижче:

 • Туристична або гостьова віза (Visitor Visa)

  Таку візу варто оформити, якщо мета Вашої поїздки в Канаду туризм або відвідування друзів чи родичів. Для отримання гостьової візи потрібно надати запрошення від фізичної особи з Канади. Це може бути громадянин Канади або іноземець з дозволом на проживання в країні. Також, необхідно підтвердити Ваші відносини документально. Туристична віза вимагає прикласти до пакету документів план перебування або маршрут по Канаді разом з бронюванням житла і квитків.

 • Бізнес або ділова віза (Business Visitor Visa)

  Цю категорію потрібно отримати тим, хто прямує до Канади для участі у виставках, семінарах, зустрічах з партнерами по бізнесу і з іншими цілями, пов’язаними з діловою активністю. Працювати за цією візою заборонено. Головною вимогою є наявність копії офіційного запрошення від організаторів виставки або канадських партнерів. Також, Ваш роботодавець повинен підтвердити факт відрядження в Канаду і покриття витрат.

 • Супер віза для близьких родичів (Super Visa – parents and grandparents)

  Ця віза підійде далеко не всім. Її можуть відкрити тільки батьки чи бабусі й дідусі громадян Канади і іноземців з постійним дозволом на проживання в Канаді. Основною її відмінністю від звичайної гостьової візи є дозволений термін перебування. За цією ж візою можна перебувати в країні до 2 років не виїжджаючи і не змінюючи статус.

 • Віза для моряка

  Українським морякам для посадки на судно в Канаді потрібно оформити дозвіл на роботу без робочого перміту (Authorization to work without a work permit). Ця віза дозволяє моряку здійснювати посадку і висадку зі свого корабля в портах Канади, але не дозволяє працювати на судні в територіальних водах Канади.

 • Студентська віза в Канаду (Student Visa)

  Канада давно приваблює українських студентів. У країні знаходиться безліч ВНЗ пропонують якісну освіту молодим людям. Для проходження навчального курсу терміном понад 6 місяців потрібно оформити студентську візу. Однією з основних вимог по документів – це наявність листа про зарахування на програму навчання від навчального закладу, визнаного урядом Канади. Також важливо підтвердити фінансову спроможність і міцні зв’язки з Україною.

 • Транзитна віза (Transit Visa)

  Громадянам України заборонено транзит без візи через Канаду. Вам необхідно отримати транзитну візу в Канаду в разі подальшого прямування в іншу країну через територію Канади. Це може бути як транзит в аеропорту так і наземний транзит для перетину наземного кордону або посадки на судно. Максимальний термін перебування в Канаді за такою візою обмежений 48 годинами.

На жаль, візу в Канаду неможливо отримати терміново. Процедура видачі термінової візи не передбачена Консульським відділом. Середній термін розгляду візових заявок становить 10 робочих днів з моменту подачі біометричних даних. При подачі заявки Ви можете додати документи, що свідчать про необхідність термінового розгляду заявки, але рішення в будь-якому випадку приймає Візовий офіцер.

Зверніть увагу! Наявність у Вас діючої візи в США значно підвищує Ваші шанси на отримання візи в Канаду. Також, в цьому випадку Консульство не вимагає обов’язково надавати підтвердження фінансового стану.

Наша команда з радістю оцінить Ваші шанси на отримання візи і допоможе правильно підготувати документи для подачі в Консульстві Канади в Києві і отримати візу в Канаду без Вашої присутності.

З документів для оформлення візи в Канаду необхідно надати:

 1. Закордонний паспорт, терміном дії понад 6 місяців1 кольорове
 2. фото 3,5 * 4,5
 3. Довідка з місця роботи
 4. Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку
 5. Запрошення, що відповідає меті поїздки (якщо є)
 6. Документи, що свідчать про укоріненні на території України

Вартість оформлення візи в Канаду в Україні

Тип візи Строк дії візи Строк розгляду Вартість послуг Консульський збір
 Туристична  до 10 років  до 3 тижнів  від 100 доларів  від 145 доларів
 Бізнес  до 10 років  до 3 тижнів  від 100 доларів  від 145 доларів
 Гостьова  до 10 років  до 3 тижнів  від 100 доларів  від 145 доларів
 Супер віза  до 10 років  до 3 тижнів  від 150 доларів  від 145 доларів
 Віза моряка  до 10 років  до 3 тижнів  від 100 доларів  від 145 доларів
 Транзитна  до 10 років  до 3 тижнів  від 100 доларів  від 145 доларів
 Студентська  до 10 років  до 3 тижнів  від 150 доларів  від 145 доларів

Питання – відповідь

 • Скільки часу діє віза в Канаду?

  Візи в Канаду можуть діяти від 3 місяців до 10 років максимум. Рішення про строк дії візи приймається виключно візовим офіцером при розгляді Ваших документів в Консульстві Канади. Важливо відзначити, що термін дії візи обмежений терміном дії Вашого закордонного паспорта, тобто Вам не видадуть візу, яка буде діяти довше ніж діє Ваш закордонний паспорт.

 • Як оформити багаторазову візу в Канаду?

  Все залишається на розсуд візового офіцера. Радимо Вам підкріплювати Вашу заявку відповідними документами, що підтверджують необхідну кількість в’їздів.

 • Як довго я можу перебувати в Канаді?

  Тимчасові візи, як правило, дозволяють перебувати в країні до 180 днів.

 • Як отримати візу в Канаду терміново?

  На жаль, це неможливо. У Консульстві немає процедури термінового розгляду документів. Радимо Вам подавати документи як мінімум за 3 тижні до запланованої поїздки.

 • Наскільки високий шанс отримати візу в Канаду після відмови у візі в США?

  На жаль, Консульство Канади має доступ до бази даних Посольства США та бачить всі відмови. В цьому випадку отримати візу буде значно складніше.

 • Як часто українці отримують відмови за візами?

  Консульство Канади досить ретельно перевіряє документи заявників. Відсоток відмов, на жаль, досить високий в цьому дипломатичному відомстві. TourPoint оцінить Ваші шанси та професійно підготує Вашу подачу.

У вартість оформлення візи в Канаду для українців входить:

 • оформлення пакету документів
 • заповнення анкети
 • необхідні переклади
 • бронювання авіаквитків і готелів у разі потреби
 • подача і отримання Ваших документів в Посольстві Канади
 • оплата консульського збору
 • підтримка наших фахівців на всіх етапах оформлення візи в Канаду

 

Контактні дані Посольства Канади в Україні
Адреса: 01901, м. Київ, вул. Костьольна, 13А
Тел: 044 590-31-00

Контактні дані Візового центру Канади в Україні
Адреса: 01001, Київ, Площа Спортивна 1А, МФК Гуллівер, 8 поверх
Тел: +38 044 5949660, +38 050 3238572

Замовляючи візу в Канаду, також цікавляться візою в США, візою на Кубу, візою в Мексику

Оформлені нами візи

 

 

Цікаві відео

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti