Візи в Європу

Європа – частина світу в Північній півкулі Землі, яка разом з Азією утворює материк Євразія. Європа безсумнівно вважається джерелом культурних цінностей людства, які приваблюють мільйони туристів щороку.

Після вступу в силу договору про безвізовий режим з країнами Шенгенської угоди в червні 2017 року практично всі країни Європи стали безвізовими для громадян України. Однак візу до Великобританії і візу в Ірландію доведеться отримувати як і раніше. Спрощення візового режиму на них не поширюється.

Не зайвим буде зазначити, що безвізовий режим поширюється тільки на власників біометричних паспортів громадянина України. Якщо ж у вас паспорт старого зразка, то візу в Польщу, Литву, Угорщину, візу в Чехію, візу на Кіпр доведеться оформляти як і раніше.

Окремо варто сказати про робочі візи до Європи. Все більше українців розглядають працевлаштування в країнах Євросоюзу. Найбільш затребувані на поточний момент оформлення робочої візи в Польщу та Чехію, робочої візи до Фінляндії, робочої візи в Литву і Естонію.

Компанія TourPoint допоможе оформити Вам візу в будь-яку із зазначених вище країн в найкоротші терміни і без затримок. Наш досвід роботи дозволяє нам вибрати оптимальний варіант роботи в Вашому конкретному випадку і отримати Ваші документи в строк.

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti