Візи в Африку

Африка – другий за величиною континент світу і територія, на якій розташовуються 55 держав. Більшість з них були колоніями європейських країн до середини ХХ століття, що залишило відбиток на їх культурі та історії.

З кожним роком кількість українців, які подорожують до Африки зростає. Туристів приваблюють сафарі в ПАР, Кенії і Зімбабве, пляжний відпочинок в Танзанії, Марокко і на Мадагаскарі, джунглі Конго, Камеруну та Нігерії. Також, варто відзначити, що чимало наших співвітчизників їдуть в країни Африки на роботу.

Більшість країн континенту вимагають наявность візи у громадян України для в’їзду. В Україні свої представництва мають тільки 8 держав, де українці можуть оформити візу в Нігерію, візу в ПАР і Марокко, візу в Алжир і Єгипет. Представництва ж інших держав перебувають в Росії, де необхідно отримувати візу в Анголу, візу в Гану, візу в Камерун; в Швеції, де можна оформити візу в Ботсвану; в Німеччині, де відкривають візу до Ліберії, Нігера, Малаві.

Компанія TourPoint допоможе оформити Вам візу в будь-яку із зазначених вище країн в найкоротші терміни і без затримок. Наш досвід роботи дозволяє нам вибрати оптимальний варіант роботи в Вашому конкретному випадку і отримати Ваші документи у встановлений строк.

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti