Візи в Азію

Азія – найбільша частина світу, як за площею території, так і за кількістю населення. Саме тут знаходяться казкові Індонезія і Філіппіни з сотнями островів, Таїланд з його розкішними пляжами, Індія з її самобутньою культурою, Китай з тисячолітньою історією і багато інших країн.

Більшість з цих країн візові для громадян України. Деякі візи можна отримати в електронному вигляді, як наприклад візу в Індію, візу до В’єтнаму або візу в Сінгапур. Інші ж доведеться отримувати в паспорт звернувшись в консульство, як наприклад візу в Японію, візу на Філіппіни або візу в Тайвань.

Також, варто врахувати, що не всі візи можна оформити на території України. Не всі країни мають дипломатичні представництва в Україні. І якщо візу в Китай або візу до Пакистану можна оформити в Києві, то візу в Тайвань – в Москві, а візу в Бангладеш – в Варшаві.

Компанія TourPoint допоможе оформити Вам візу в будь-яку із зазначених вище країн в найкоротші терміни і без затримок. Наш досвід роботи дозволяє нам вибрати оптимальний варіант роботи у Вашому конкретному випадку і отримати Вашу візу в строк.

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti