Візи в Північну та Південну Америку

Америка – частина світу, до якої відносяться два материка – Північна Америка і Південна Америка. Відкрита європейцями лише в 15-16 столітті, Америка приваблює мандрівників своєю природою, історією та можливостями.

Країни Північної Америки, а саме США і Канада, візові для громадян України. Для багатьох українців є давньою мрією отримати візу в США і візу в Канаду і відвідати ці дивовижні країни. З огляду на, що візи в США і Канаду видають терміном дії до 10 років, то можна встигнути здійснити не одну поїздку в ці країни.

А ось в Південній Америці набагато більше безвізових країн для українців. Хоча до цих пір необхідно отримати візу до Венесуели і Суринаму, візу в Гренаду.

Деякі країни Карибського басейну також вимагають отримати візи перед поїздкою. Насолоджуйтеся теплими бірюзовими водами Карибського моря, оформивши візу на Кубу, в Тринідад і Тобаго та візу на Багамські острови.

Компанія TourPoint допоможе оформити Вам візу в будь-яку із зазначених вище країн в найкоротші терміни і без затримок. Наш досвід роботи дозволяє нам вибрати оптимальний варіант роботи в Вашому конкретному випадку і отримати Ваші документи в строк.

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti