Віза в Ірландію

В’їзд для громадян України в Ірландію візовий. Візу до Ірландії можна оформити в Консульстві Ірландії в Києві. Варто врахувати досить тривалі терміни розгляду документів на візу в Ірландію. В окремих випадках розгляд може тривати до місяця.

Візу до Ірландії українцям необхідно отримати перед поїздкою

Важливо зазначити! Віза до Ірландії не потрібна при наявності діючої візи до Великобританії, однак, з візою Ірландії до Великобританії Вас не впустять.

На жаль, можливість терміново відкрити візу в Ірландію не передбачена в Консульстві Ірландії в Києві. Термін розгляду становить не менше 10 днів з моменту подачі. Радимо Вам подавати документи за місяць до запланованої поїздки.

Основні типи віз до Ірландії:

 • Туристичну візу в Ірландію необхідно отримати тим, хто їде в країну в організований або самостійний тур. Віза буде видана на термін Вашого передбачуваного перебування.
 • Гостьову візу потрібно оформити для відвідування друзів або родичів в Ірландії. Варто зауважити, що перелік документів від запрошуючої сторони залежить від її статусу в Ірландії і громадянства.
 • Бізнес або ділова віза підійде тим, хто прямує в Ірландію на переговори, проходження співбесіди або участь в виставках, конференціях, семінарах. Обов’язковою умовою для цієї категорії дозволів є подача докладного запрошення від ірландської сторони.
 • Віза для возз’єднання сім’ї (з чоловіком / дружиною або батьками) повинна бути відкрита тими, хто їде в Ірландію для тривалого проживання з прямими родичами. Залежно від громадянства і статусу в країні подається певний пакет документів.

Зверніть увагу! На поточний момент і до 31 жовтня 2025 року діє Програма безвізового в’їзду в Ірландію при наявності візи до Великобританії. Данним привілеєм можуть скористатися власники віз до Англії категорії “General visas”. До цих віз відносяться гостьові, туристичні, бізнес візи строком дії від 6 місяців до 10 років і які дозволяють багаторазовий в’їзд. Важливо відзначити, що транзитні, візи возз’єднання сім’ї, робочі візи в цій програмі не беруть участь і не дають права безвізового в’їзду в Ірландію. Для того, щоб скористатися правом безвізово відвідати Ірландію по візі в UK необхідно, щоб Ви вже один раз використали цю візу для в’їзду безпосередньо до Великобританії (не транзит) і цей дозвіл було ще дійсним. Термін дозволеного перебування в країні в такому випадку не перевищує 90 днів.

Важливо зазначити! Рішення про видачу візи приймає Консульський відділ Посольства Ірландії в Москві, Росія. У Києві відбувається тільки подача і видача документів, рішення про відкриття або відмову у візі київським представництвом не приймаються. Також, при подачі документів не вказують дату видачі документів. Статус вашої справи необхідно уточнювати по телефону.

Візьміть до уваги, що Консульство Ірландії в Києві приймає візові заявки з понеділка по четвер. У п’ятницю проводиться тільки видача паспортів.

Ми з радістю допоможемо Вам підготувати правильні документи для подачі на візу в Ірландію, подамо і отримаємо Ваш паспорт з візою в Ірландію без Вашої присутності.

З документів для оформлення візи до Ірландії необхідно надати:

 1. Закордонний паспорт, терміном дії понад 6 місяців
 2. Копії попередніх закордонних паспортів
 3. 2 кольорових фото 3,5 * 4,5
 4. Анкета
 5. Довідка з місця роботи
 6. Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку і рухом коштів за останні 3-6 місяців
 7. Запрошення, що відповідає меті поїздки (якщо є)
 8. Документи, що свідчать про укорінення на території України

Вартість оформлення візи до Ірландії в Україні

Тип візи Строк дії візи Строк розгляду Вартість послуг Консульський збір
Туристична до 90 днів  до 1 місяця  100 євро від 60 євро
Бізнес до 90 днів  до 1 місяця  100 євро від 60 євро
Гостьова до 90 днів  до 1 місяця  100 євро від 60 євро
Возз’єднання сім’ї до 90 днів  до 1 місяця  100 євро від 60 євро

Питання – відповідь

 • Як довго діє віза в Ірландію?

  Термін дії візи залежить від мети Вашої поїздки і тривалості перебування. Важливо знати, що віза починає діяти з дати передбачуваного в’їзду, а не з дати видачі.

 • Як оформити багаторазову візу в Ірландію?

  Необхідність видати мультивізу повинна бути вказана в запрошенні або супровідних документах. Як правило, туристичні візи – одноразові.

 • Який термін мені дозволено перебувати в Ірландії?

  У візі не вказується термін дозволеного перебування. При в’їзді в країну офіцер імміграційної служби сам визначає скільки днів Вам дозволено буде перебувати в Ірландії виходячи з мети поїздки і супровідних документів. Як правило, для туристичних, гостьових і бізнес віз термін не перевищує 90 днів.

 • Як отримати візу в Ірландію терміново?

  На жаль, це неможливо. Консульство Ірландії в Києві не розглядає заявки в терміновому порядку.

 • Наскільки великий ризик отримати відмову?

  Посольство Ірландії не дуже часто відмовляє українцям. Чим більше підтверджуючих документів Ви надасте, тим вище шанс отримати ірландську візу.

У вартість оформлення візи до Ірландії для українців входить:

 • оформлення пакету документів
 • заповнення анкети
 • необхідні переклади
 • бронювання авіаквитків і готелів у разі потреби
 • подача і отримання Ваших документів в Посольстві Ірландії
 • оплата консульського збору
 • підтримка наших фахівців на всіх етапах оформлення візи до Ірландії

 

Контактні дані Консульства Ірландії в Україні
Адреса: 01034, м.Київ, вул.Хрещатик, 32Б
Телефон: (+38 044) 279 32 00

Контактні дані Посольства Ірландії в Україні (відповідальне посольство знаходиться в Москві, Росія)
Адреса: м Москва, Грохольський пров., буд. 5
Телефон: +7 495 937 5911

Замовляючи візу в Ірландію, також цікавляться візою до Великобританії, візою в США, візою в Канаду

Оформлені нами візи

 

 

Цікаві відео

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti