Віза в США

В’їзд для громадян України в США візовий. Візу в Америку для громадян України можна оформити в Посольстві США в Києві. Зверніть увагу, що подача на візу в США тільки особиста, так як при подачі знімають відбитки пальців у всіх заявників у віці з 14 до 80 років.

Візу в США українцям необхідно отримати перед поїздкою

В Консульство США в Києві існує попередній запис на співбесіду, який можна здійснити тільки після сплати консульського збору і заповнення анкети на відповідну візу. Черга на подачу документів, з нашої практики, йде на півтора тижні від дати здійснення запису. У разі необхідності можна затребувати терміновий запис на подачу документів. Також, існує можливість групового запису для груп заявників від 5 осіб і більше.

Важливо знати! Отримати візу до Америки без особистої присутності можливо в разі наявності у заявника попередньої візи в США, яка ще діє або закінчилася не більше 12 місяців тому. Також Ви повинні подавати документи на той же тип візи, що і Ваша попередня віза. Таким же чином, без особистої присутності, можливо оформити візу заявникам молодше 14 років або старше 80 років. У цьому випадку це може бути перше звернення за візою в Сполучені Штати Америки.

Основні типи неімміграційних віз в США

 • Туристична або бізнес віза B1 / B2

  Дана категорія об’єднує в собі поїздки в Штати з метою туризму, відвідування друзів або родичів, ділових зустрічей або переговорів, участі в спортивних змаганнях, отримання медичної допомоги. Яка б не була мета вашої поїздки, в разі успіху Вам відкриють візу загальної категорії B1 / B2. Якщо Вас запрошує в Америку приватна особа або організація – потрібно надати запрошення. Запрошення не потрібно додатково завіряти або надавати його оригінал, але будьте готові до його перевірки.

 • Транзитна та віза для членів екіпажів C1 / D

  Відразу варто відзначити, що в США відсутня можливість безвізового транзиту. Навіть для простої пересадки на інший літак, що прямує в третю країну, Вам необхідно відкрити транзитну візу категорії C. Консульський збір та умови її відкриття такі ж як і для туристичних або ділових віз.
  Віза для членів екіпажів повітряних або морських суден досить затребувана українцями. Багато наших моряків працюють на судах, які заходять в порти США. Візу моряка в Америку також оформляють персоналу круїзних суден.

 • Студентська віза F1 / M1

  Візу категорії F-1 потрібно відкрити, якщо заявник планує пройти академічне навчання в акредитованому навчальному закладі в Америці. Навчатися в державних школах до 8 класу заборонено. З 9 до 12 клас навчатися дозволено, але за умови оплати і навчання не більше 12 місяців. Візу F-1 можна отримати для навчання в приватній середній школі.
  Віза M1 підійде тим, хто слідує в США для проходження неакадемічного або професійного навчання.

 • Віза для учасників програм обміну J

  Найбільш популярний тип візи цієї категорії J1 – або віза для учасників програм обміну студентами Work and Travel. У програмі можуть брати участь студенти денного відділення будь-якого року навчання. Важливою умовою є наявність спонсорської приймаючої сторони в Америці.

Зверніть увагу! Консульський збір за будь-який тип візи в США можна оплатити тільки через відділення Райффайзен Банку Аваль в Україні. Оплата консульського збору можлива тільки в відділенні банку. Онлайн платіжі або переказ з іншого рахунку не дозволено. Сума консульського збору оплачується в гривні за курсом встановленим Посольством на день оплати. Важливо! Зберігайте квитанцію до моменту запису на співбесіду. На квитанції оплати вказаний унікальний код, за допомогою якого і відбувається запис на подачу. Варто відзначити, що сплачений консульський збір дійсний для запису протягом одного року з моменту оплати в банку.

Термін видачі візи у разі позитивного рішення візового офіцера складає близько 3-4 днів. У виняткових випадках, можлива процедура адміністративного розгляду справи, яка може зайняти до 60 днів. На жаль, видача термінової візи в США не передбачена.

Зверніть увагу! З дійсною візою США Ви також можете відвідати без візи наступні країни: Беліз, Мексика, Американські Віргінські острови, Маріанські острови, Бермудські острови, Пуерто Ріко, Голландські заморські території в Карибському морі (Аруба, Кюрасао, Сен-Мартен, Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба)

Наша команда з радістю оцінить Ваші шанси на отримання візи і допоможе правильно підготуватися до співбесіди в консульстві США в Києві і отримати візу в США без проблем.

З документів для оформлення візи в США необхідно надати:

 1. Закордонний паспорт, терміном дії понад 6 місяців
 2. 1 кольорове фото 5 * 5
 3. Довідка з місця роботи
 4. Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку
 5. Запрошення, що відповідає меті поїздки (якщо є)
 6. Документи, що свідчать про укоріненні на території України

Вартість оформлення візи в США в Києві

Тип візи Строк дії візи Строк розгляду Консульський збір
 Туристична B1/B2  до 10 років  до  4 днів  160 доларів
 Бізнес B1/B2  до 10 років  до  4 днів  160 доларів
 Гостьова B1/B2  до 10 років  до  4 днів  160 доларів
 Транзитна C  до 10 років  до  4 днів  160 доларів
 Віза моряка C1/D  до 10 років  до  4 днів  160 доларів
 Студентська F1/M1  до 10 років  до  4 днів  160 доларів

Питання – відповідь

 • Як довго діє віза в Америку?

  Візи в Штати можуть діяти від 3 місяців до 10 років. Рішення про термін дії приймає виключно візовий офіцер при прийомі Ваших документів в Консульстві в Києві.

 • Як можна отримати мультивізу в США?

  Як правило, всі американські візи багаторазові. Однак, останнім часом спостерігається тенденція видачі одноразових віз. Якщо Вам дійсно необхідна багаторазова віза в Штати, то радимо Вам підготувати відповідні підтверджуючі документи.

 • Скільки часу я можу перебувати в Сполучених Штатах Америки?

  Туристичні або бізнес візи категорії B1 / B2 дозволяють перебувати до 180 днів на кожен в’їзд. Однак ми не радимо проводити в США півроку, так як на вильоті або при повторному заїзді у Імміграційної служби точно виникнуть до Вас питання.

 • Як терміново чи можна отримати візу в Америку?

  У Посольстві США в Україні немає послуги термінового розгляду документів. Ви можете призначити термінову співбесіду в разі вагомої причини. Як правило, Консульство йде назустріч заявникам і видає візи в найкоротші терміни.

 • Які мої шанси отримати візу в США?

  Статистика по відмовах Консульства в Києві одна з найбільш невтішних для громадян України. Близько 45% заявників не отримують візи в США. Компанія TourPoint професійно допоможе Вам підготуватися до проходження співбесіди та мінімізує ризики відмови.

У вартість оформлення візи в США для українців входить:

 • оформлення пакету документів
 • заповнення анкети
 • необхідні переклади
 • бронювання авіаквитків і готелів у разі потреби
 • супровід на подачу в Консульство Сполучених Штатів Америки
 • отримання Ваших документів в Консульстві США
 • оплата консульського збору
 • підтримка наших фахівців на всіх етапах оформлення документів

 

Контактні дані Посольства США в Україні
Адреса: 04112, Київ, вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4 (бувша вул. Танкова)
Тел .: 044-521-5000

Замовляючи візу в США, також цікавляться візою в Канаду, візою в Мексику, візою на Кубу

Оформлені нами візи

 

 

Цікаві відео

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti