Про компанію

TourPoint – це команда професіоналів з досвідом роботи більше 9 років в сфері візових послуг. Ми завжди орієнтовані на результат і виберемо оптимальний для Вас спосіб отримання візи з витратою мінімальних зусиль і часу з Вашого боку. Багаторічний досвід роботи з консульствами як в Україні, так і за її межами (Росія, Німеччина, Швеція, Бельгія, Великобританія, Польща) дозволяє нам швидко і професійно допомогти Вам в отриманні тієї чи іншої візи. Навіть якщо з якимось консульством нам доведеться працювати вперше, ми впораємося з поставленим завданням.

За час нашої роботи клієнтами компанії стали відомі фірми і бренди. З деякими з них Ви можете ознайомитися на сторінці Наші клієнти.

У блоці Питання-відповідь зібрані найпоширеніші питання щодо оформлення віз. Ми підозрюємо, що там може не бути відповіді саме на Ваше питання) Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом і ми професійно проконсультуємо Вас з усіх питань, пов’язаних з оформленням віз.

Ми працюємо з агентствами, юридичними та фізичними особами як в Україні так і за кордоном. Завжди раді бачити Вас у нас в офісі за адресою: Україна, 01001, м.Київ, провулок Тараса Шевченка, 4, офіс 31

 

Для Вашої зручності нижче надані документи нашої компанії

 

З повагою,
Команда TourPoint

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti