Усі візи

ОБЕРІТЬ КОНТИНЕНТ, ЩОБ ЗНАЙТИ НЕОБХІДНУ ВАМ КРАЇНУ

Куди б Ви не відправились, в яку б країну не їхали або летіли, спочатку варто перевірити необхідність наявності візи для в’їзду. Зараз закордонний паспорт України знаходиться на 43 місці в рейтингу паспортів світу. І так як до Японії, яка посідає перше місце в рейтингу, нам ще далеко, то і держав, які вимагають візи у громадян України для в’їзду, залишилося ще багато.

Варто розділити всі країни на 4 категорії, виходячи з візових вимог:

– повністю безвізові для України, де для в’їзду Вам знадобиться лише закордонний паспорт. Сюди можна віднести країни СНД (Росію, Білорусь, Вірменію і т.д.), Намібію, Таїланд, Мальдіви, Туреччину, країни Шенгенської угоди. Варто врахувати, що кожна країна дозволяє перебувати на своїй території певну кількість днів без візи: десь це 90 днів, а десь 30 і для більш тривалого перебування потрібно оформити візу завчасно, як наприклад, в Таїланд або Індонезію.

– умовно безвізові для України, де дозвіл на в’їзд можна оформити на кордоні. До цієї категорії відносяться Танзанія, Кенія, Болівія, Єгипет, Шрі-Ланка та інші. У той же час існує можливість оформити візу в Танзанію, візу в Кенію, візу в Єгипет попередньо і не витрачати час і нерви, спілкуючись з офіцером імміграційної служби по прильоту.

– візові для українців, в’їзд в які дозволено в електронними візами або дозволами. Все більше країн переходять на систему видачі електронних дозволів на в’їзд, які працюють паралельно з стікерами в паспортах, як віза до М’янми або Індії, віза в Саудівську Аравію або В’єтнам, наприклад. Деякі ж країни повністю відмовилися від видачі віз у вигляді стікерів і видають їх тільки в електронному вигляді, як наприклад віза в Австралію і Нову Зеландію, віза в Сінгапур і Ефіопію. Більш того, в деяких країнах по прильоту Вам вклеять в паспорт візову наліпку, як віза в Кот-д’Івуар або В’єтнам. Інші ж обмежаться просто штампом про в’їзд, як віза в Мексику або на Кубу.

– візові для українців, візу в які необхідно отримати в паспорт в консульстві країни перед поїздкою. Сюди можна віднести такі складні випадки як віза в США, віза в Канаду, віза в Великобританію і Ірландію. Деякі консульства досі вимагають особистої присутності заявника при подачі або отриманні документів, як при оформленні візи в ПАР або візи в Марокко. Варто знати, що далеко не всі консульства представлені в Україні і в деяких випадках оформлення відбувається у відповідальних дипломатичних установах, розташованих в Росії, як при оформленні візи в Анголу, Гану і Конго; Польщі, як у випадку з Гамбією та Бангладеш; Німеччині; Швеції, де оформляють візи в Ботсвану; Великобританії.

Компанія TourPoint допоможе оформити Вам візу в будь-яку із зазначених вище країн в найкоротші терміни і без затримок. Наш досвід роботи дозволяє нам вибрати оптимальний варіант роботи у Вашому конкретному випадку і отримати Ваші документи в строк.

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti