Віза в Австралію

В’їзд для громадян України до Австралії візовий. Віза в Австралію для громадян України повністю стала електронною та на даний момент візові стікери в паспорт не вклеюються. Документи на візу в Австралію можна подати тільки онлайн.

Візу до Австралії українцям необхідно отримати перед поїздкою

Всі електронні візи в Австралію діляться на підкласи. Нижче описані найбільш затребувані з них:

 • Віза для візиту – підклас 600. Сюди відносяться електронні туристичні, гостьові і бізнес візи до Австралії. Документи на кожен підтип візи відрізняються лише необхідним підтвердженням мети поїздки.
  – Для туризму бажано надати бронювання готелю. Туристична віза також підійде пасажирам круїзних суден, чий круїз починається і закінчується в Австралії. У такому випадку потрібно надати маршрут круїзу і лист від компанії-організатора.
  – Гостьова електронна віза вимагає наявності формального запрошення від громадянина або постійного резидента Австралії. У разі спонсорування поїздки запрошуючою особою – потрібно вказати це в запрошенні та надати документи, що підтверджують фінансовий стан.
  – Бізнес візи оформлюють мандрівники з діловою метою. Обов’язковою вимогою є наявність запрошення від австралійської компанії, виконане на бланку компанії або підтвердження участі у виставці, семінарі, конференції.
 • Транзитна віза – підклас 771 – необхідна для мандрівників, які прибувають в Австралію для подальшого транзиту до третьої країни. Також ця віза підходить для моряків, які подорожують до Австралії для посадки на судно. Термін перебування в країні за такою візою обмежений 72 годинами. Вам буде потрібно підтвердити факт транзиту квитками і візами в іншу країну або підтвердженням від судновласника і агента, в разі посадки на судно.
 • Тимчасову робочу візу – підклас 400 – відкривають для осіб, які прямують до Австралії для проведення вузькоспеціалізованих робіт. Для оформлення цього дозволу необхідно надати документи від запрошуючої компанії в Австралії і від роботодавця заявника.
 • Віза моряка (Maritime Crew Visa або MСV) – підклас 988. Дозвіл видається членам команд морських суден, які в’їжджають в Австралію морським шляхом. Дану візу не можна використовувати для подорожі літаком. Головними документами для подачі стануть лист від компанії-судновласника і місцевого крюінг агента в Австралії.
  Зверніть увагу, що посольство, яке обслуговує громадян України знаходиться в Лондоні, Великобританія. Посольство Австралії в Україні не надає візові послуги. У той же час, при подачі на візу в Австралію в електронному вигляді, Ваша заява може бути розглянута у будь-якому дипломатичному представництві Австралії в світі.

На жаль, видача термінової візи в Австралію не передбачена. Термін розгляду документів може тривати від тижня до 1,5 місяців в залежності від категорії Вашої візи, завантаженості Консульства і наданих документів. В середньому, рішення приймається за місяць з моменту подачі. Тільки для електронних транзитних віз і віз для моряків застосовуються короткі терміни розгляду. Ці візи можна отримати терміново в термін до тижня.

Ми з радістю допоможемо Вам отримати необхідну візу в Австралію для громадян України і позбавимо Вас від паперової тяганини.

З документів для оформлення електронної візи в Австралію необхідно надати:

 1. Закордонний паспорт, терміном дії понад 6 місяців
 2. Анкета
 3. 1 кольорове фото 3,5 * 4,5
 4. Довідка з місця роботи
 5. Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку
 6. Запрошення, що відповідає меті поїздки
 7. Будь-які документи, що свідчать про укорінення на території України (техпаспорт на машину, свідоцтво про володіння нерухомістю, свідоцтва про шлюб і народження дітей і т.д.)

Вартість оформлення візи в Австралію в Україні

Тип візи Строк дії візи Строк розгляду Вартість послуг Консульський збір
Туристична до 1 року до 35 днів 120 доларів 115 доларів
Бізнес/гостьова до 1 року до 30 днів 120 доларів 115 доларів
Транзитна до 3 місяців до 5 днів 120 доларів не сплачується
Робоча (400) до 6 місяців до 20 днів 120 доларів 225 доларів
Maritime Crew Visa до 3 років до 5 днів 120 доларів не сплачується

Питання – відповідь

 • Який термін діє віза до Австралії?

  Електронні візи діють від 3 місяців до 1 року, виходячи з рішення Імміграційного офіцера. На жаль, при подачі документів немає можливості вказати необхідний термін дії візи. Всі дозволи дійсні з дня видачі.

 • Як отримати мультивізу в Австралію?

  Необхідність оформлення багаторазової візи повинна бути чітко вказана в Ваших документах. Однак, нерідко мультивізу видають і без додаткових підтверджень.

 • Чи потрібна моя присутність при відкритті візи?

  Ні. Весь процес відбувається дистанційно і в електронному вигляді.

 • Як терміново отримати електронну візу в Австралію?

  На жаль, більшість віз розглядається не менше одного місяця. Лише візи для транзиту і моряків можуть бути видані за пару днів.

 • Наскільки великий ризик отримати відмову?

  Австралія є досить складною країною з точки зору відкриття віз українцям. Процес вимагає значних знань і зусиль з боку заявника. На жаль, відмови нерідкісне явище. Довірте відкрити Вашу візу TourPoint і мінімізуйте Ваші ризики.

У вартість оформлення візи в Австралію для українців входить:

 • оформлення пакету документів
 • заповнення анкети
 • необхідні переклади
 • бронювання авіаквитків і готелів у разі потреби
 • подача і отримання Ваших документів в Посольстві Австралії або Імміграційній службі
 • оплата консульського збору
 • підтримка наших фахівців на всіх етапах оформлення візи в Австралію

 

Контактні дані Посольства Австралії в Україні (відповідальне посольство знаходиться в Лондоні, Великобританія)
Адреса: Australia House, Strand, London, WC2B 4LA, United Kingdom
Тел: +44 (0) 20 7379 4334

Замовляючи візу в Австралію, також цікавляться візою до Нової Зеландії, візою в Сінгапур, візою до В’єтнаму

Оформлені нами візи

 

 

Цікаві відео

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti