Віза в Тайвань

Наша компанія гарантує отримання візи до Тайвані!
Якщо Вам відмовлять в отриманні візи – ми повернем Вам оплату за наші послуги!

В’їзд для громадян України в Тайвань візовий. Візу для громадян України можна отримати в Представництві в Москві Тайбейсько-Московської координаційної комісії з економічного і культурного співробітництва.

Умови в’їзду до Тайваню під час пандемії COVID-19: Вимагається наявність негативного ПЛР тесту на COVID-19 в момент посадки на рейс з України і перетину кордону в Тайвані. Термін дії сертифікату не більше 72 годин з моменту видачі. Інформація в довідці має бути вказана на англійській мові. По приїзду в країну обов’язкова самоізоляція на 14 днів в одному з схвалених урядом готелів або вдома.

Візу в Тайвань для українців необхідно отримати перед поїздкою

Консульський відділ видає гостьові і резидентські візи. До гостьових відносяться туристична, бізнес, гостьова, транзитна та короткострокова робоча візи, які дозволяють перебувати на території Тайваню до 180 днів.

 • Туристична віза в Тайвань може бути відкрита мандрівникам, які їдуть в країну з метою туризму. Для відкриття візи достатньо пред’явити бронювання готелю і авіаквитків.
 • Бізнес або ділова віза підійде бізнесменам і іншим заявникам, головною метою яких є переговори, участь у виставках і конференціях, технічна допомога і т.д. Від тайванської сторони потрібно надати копію запрошення, їх ліцензію і паспорт того, хто підписав запрошення.
 • Для відвідування друзів і родичів потрібна гостьова віза. Для неї достатньо надати копію запрошення від тайванця і копію його посвідчення особи.
 • Транзитні візи дозволяють перебувати в Тайвані до 14 днів у разі проїзду через територію держави в іншу країну. Потрібно надати підтвердження поїздки в третю країну – квитки і візу, якщо вона потрібна.
 • Віза в Тайвань для моряка оформляється в разі приїзду в Тайвань для посадки на судно або висадки в порту. Знадобиться запрошення від портового агента і супровідний лист від судновласника.
 • Коротка робоча віза в Тайвань може бути оформлена в разі виконання робіт на острові, термін яких не перевищує 180 днів. Для оформлення цього дозволу буде потрібно схвалення від Міністерства Праці. Надавати медичну довідку про здоров’я не потрібно.

Як правило, гостьові візи не підлягають подовженню, коли в дозволі вказана фраза NO EXTENSION. Якщо подовження дозволено, то візу можна подовжити в Національному Агентстві імміграції.

Резидентські, а саме робоча і навчальна візи в Тайвань, видаються на термін перебування 30 днів з подальшим переоформленням на резидентську карту для тривалого перебування вже безпосередньо в країні. Резидентські візи дозволяють проживати в Тайвані більше 180 днів. Обов’язковою вимогою для оформлення резидентної візи є надання форми про стан здоров’я.

Зверніть увагу! У консульстві є можливість терміново оформити візу за прискореною процедурою. Видача експрес візи в Тайвань займає 3 робочих дня, замість 6 днів за звичайною процедурою.

Віза для дітей в Тайвань оформлюється так само як і для дорослих. Консульський збір оплачується в повній мірі. У разі поїзди з одним з батьків або без батьків потрібно подати нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

Ми з радістю допоможемо Вам отримати необхідну візу в Тайвань в Києві без Вашої присутності.

Зверніть увагу, що Ви не зможете в’їхати в Тайвань по китайській візі.

З документів для оформлення візи в Тайвань потрібно:

 1. Закордонний паспорт, терміном дії понад 6 місяців
 2. Анкета
 3. 2 кольорових фото 3,5 * 4,5
 4. Довідка з місця роботи
 5. Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку
 6. Запрошення, що відповідає меті поїздки

Вартість оформлення візи в Тайвань в Києві

Тип візи Строк дії візи Строк розгдляду Консульський збір
Туристична  90 днів  6 днів/ 3 дні  50 / 75 доларів
Гостьова  90 днів  6 днів/ 3 дні  50 / 75 доларів
Бізнес  90 днів  6 днів/ 3 дні  50 / 75 доларів

Питання – відповідь

 • Як діє віза в Тайвань?

Звичайні одноразові візи діють 90 днів для в’їзду в країну з моменту видачі, тобто Вам необхідно в’їхати в Тайвань поки діє віза. Виїхати Ви можете вже навіть коли віза припинила свою дію, головне не перевищувати кількість днів для перебування.

 • Скільки днів я можу знаходитись в Тайвані по візі?

Звичайні гостьові візи видаються Консульством Тайваню на термін 14, 30, 60 і 90 днів перебування. Важливо відзначити, що термін перебування в Тайвані рахують з наступного дня після прибуття. Якщо ж у вас мультивіза у Тайвань, то кількість днів перебування поширюється на кожен в’їзд і не підсумовується.

 • Чи можна терміново отримати візу в Тайвань в Києві?

Так,звісно. Терміновий розгляд документів у Консульстві в Москві займає 3 робочих дня, враховуючи день подачі. Ціна консульського збору при цьому зростає.

 • Який ризик отримати відмову у візі?

З нашої практики, консульство Тайваню досить рідко відмовляє заявникам. Однак, останнім часом почастішали випадки додаткової перевірки документів від заявників жіночої статі у віці 18-22 роки, які раніше не виїжджали за кордон.

 • Чи потрібно особиста присутність, щоб отримати візу в Тайвань?

Ні. Консульство дозволяє заявникам подавати документи через довірених осіб без присутності, що значно спрощує процес отримання візи. Більш того, Ваша присутність і у нас в офісі не є обов’язковою. Ваші документи Ви можете надіслати до офісу TourPoint в Києві зручним для Вас способом.

У вартість оформлення візи в Тайвань для українців входить:

 • оформлення пакету документів
 • заповнення анкети
 • необхідні переклади
 • бронювання авіаквитків і готелів, при необхідності
 • подача і отримання Ваших документів в Посольстві Тайваню
 • оплата консульського збору
 • підтримка наших фахівців на всіх етапах оформлення візи в Тайвань

 

Контактні дані Посольства Тайваню в Україні (відповідальне посольство знаходиться в Москві, Росія)

Адреса: Москва, вул. Тверська, 24/2, корпус 1, під’їзд 4, 3-й поверх
Тел. : (495) 956-3786 дод.18

Замовляючи візу в Тайвань, також цікавляться візою до Таїланду, візою в Сінгапур, візою в Китай

Отримані нами візи

 

Цікаві відео

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti