Візи в Австралію і Океанію

Австралія – єдина країна, яка займає цілий континент. Відкрита європейцями на початку 17 століття, Австралія вабить мандрівників своєю унікальністю, віддаленістю і екзотичністю.

Океанія ж – це збірна назва великого скупчення островів і атолів в центральній і західній частинах Тихого океану з умовними межами. Найбільшими і населеними державами Океанії є Нова Зеландія і Папуа – Нова Гвінея.

Візу до Австралії українцям необхідно отримати перед поїздкою. Австралійці давно перейшли на електронні візи, що спрощує процес подачі документів. Але термін розгляду документів достатньо тривалий і може займати до 2 місяців в окремих випадках.

Віза до Нової Зеландії, з недавніх пір, також стала повністю електронною. Хоч процес отримання візи і простіше ніж в Австралію, але все ж пов’язаний з тривалими термінами очікування.

Папуа – Нова Гвінея стає все популярнішим серед мандрівників. Але варто зазначити, що візу в Папуа – Нову Гвінею видають громадянам України в представництві цієї країни в Лондоні, Великобританія.

Компанія TourPoint допоможе оформити Вам візу в будь-яку із зазначених вище країн в найкоротші терміни і без затримок. Наш досвід роботи дозволяє нам вибрати оптимальний варіант роботи в Вашому конкретному випадку і отримати Вашу візу в строк.

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti