Віза в Південну Корею

В’їзд для громадян України в Південну Корею візовий. Візу для громадян України можна оформити в Посольстві Кореї в Києві, Україна. Консульство веде прийом з понеділка по п’ятницю без попереднього запису.

Візу в Південну Корею українцям необхідно отримати перед поїздкою

Зверніть увагу! Консульський збір з громадян України за оформлення будь-якого типу віз Консульством Південної Кореї в Києві не стягується.

Найбільш часто громадянам України потрібно відкрити наступні візи в Корею:

 • Туристична віза в Корею одна з найбільш затребуваних категорій. Візу можна отримати з правом одного в’їзду і перебування в країні до 30 днів. Для видачі візи необхідно надати підтвердження проживання в Кореї на весь термін перебування.
 • Бізнес або ділова віза потрібна тим, хто їде в Південну Корею з метою участі у виставках, семінарах, переговорах з бізнес партнерами. Таку візу можна відкрити і багаторазову, але потрібно надати достатньо документів, які свідчать про спільну бізнес діяльність двох компаній в Україні і Кореї. Даний дозвіл дає право залишитися в Кореї до 90 днів на кожний в’їзд.
 • Гостьова віза потрібна тим, хто слідує в країну для відвідування друзів чи родичів. Крім запрошення обов’язково надати підтвердження родинних чи дружніх зв’язків з запрошуючим (фото, листування і т.д.). Також корейська сторона зобов’язана надати оригінал довідки з роботи, гарантійний лист, програму перебування в країні.
 • Віза для моряків потрібна в разі посадки на судно або знаходження судна в територіальних водах Республіки. Віза в Корею для моряка може бути видана на термін перебування до 90 днів.

Зверніть увагу! Консульство в Україні вимагає надавати тільки оригінал запрошення від корейської сторони для бізнес, робочих, гостьових і інших категорій віз, де це визначено вимогами в списку документів.

На жаль, терміново відкрити візу в Корею неможливо. Така процедура консульством не передбачена.

Важливо знати! З 01 квітня 2020 всі заявники, які оформлюють візу з правом перебувати в Кореї більше 90 днів, повинні надати довідку про відсутність туберкульозу. Пройти перевірку і отримати сертифікат можна в клініці IOM Ukraine. Тест платний. Для проходження обстеження потрібен попередній запис.

Безвізовий в’їзд передбачений для тих українців, які відвідали Республіку Корея за останні 2 роки більше 4 разів і не порушували правил в’їзду-виїзду. Також безвізовим є в’їзд для тих, хто подорожує транзитом в одну з наступних країн: Австралія, Канада, Нова Зеландія, США і мають підтверджені квитки в цю країну. Для відвідування о. Чечджудо прямим рейсом також віза не потрібна.

Зверніть увагу! З 01 липня 2020 року консульства Республіки Корея в усьому світі перестають вклеювати візи в закордонні паспорти. Віза, по готовності, буде видаватися у вигляді електронного файлу. Для проходження прикордонного контролю необхідно мати роздруковане підтвердження видачі візи.

TourPoint з радістю допоможе Вам підготувати правильні документи для подачі на візу в Південну Корею. Ми подамо і отримаємо Ваші документи без Вашої присутності.

З документів для оформлення візи в Південну Корею необхідно надати:

 1. Закордонний паспорт, терміном дії понад 6 місяців
 2. Анкета
 3. 2 кольорових фото 3,5 * 4,5
 4. Довідка з місця роботи
 5. Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку і рухом коштів за останні 3 місяці
 6. Запрошення, що відповідає меті поїздки (якщо є)

Вартість оформлення візи в Південну Корею в Україні

Тип візи Строк дії візи Строк розгляду Вартість послуг Консульський збір
Туристична 90 днів  4-5 днів  100 доларів  не стягується
Бізнес 90 днів  4-5 днів  50 доларів  не стягується
Гостьова 90 днів  4-5 днів  50 доларів  не стягується
Віза моряка 90 днів  4-5 днів  50 доларів  не стягується

Питання – відповідь

 • Який термін дії візи в Південну Корею?

  Туристична віза в Корею діє 90 днів з моменту видачі в Консульстві і дозволяє один в’їзд на територію країни. Бізнес, гостьові та інші типи дозволів можуть мати різний термін дії і кількість дозволених в’їздів.

 • Чи можна відкрити візу в Південну Корею без моєї присутності?

  Звісно. Ми повністю здійснимо подачу і отримання документів без Вашої участі.

 • Як отримати візу в Південну Корею терміново?

  На жаль це неможливо. У Консульстві немає опції експрес розгляду документів. Однак, рішення і при звичайній процедурі приймається досить швидко – на 4 день після подачі Ваш паспорт вже готовий до видачі.

 • Як часто українці отримують відмови?

  Дипломатичне відомство Республіки Корея не можна назвати дуже лояльним в питанні видачі віз. Найчастіше відмовляють заявникам, які до цього не бували за кордоном, або дуже молодим дівчатам.

 • Як отримати візу з допомогою TourPoint?

  Процес дуже простий. Надайте нам необхідні документи і заповніть анкету на нашому сайті. Решта – наша турбота.

У вартість оформлення візи в Південну Корею для українців входить:

 • оформлення пакету документів
 • заповнення анкети
 • необхідні переклади
 • бронювання авіаквитків і готелів у раз потреби
 • подача і отримання Ваших документів в Посольстві Південної Кореї
 • підтримка наших фахівців на всіх етапах оформлення візи в Південну Корею

 

Контактні дані Посольства Південної Кореї в Україні
Адреса: 01901, м. Київ, вул. Стрілецька, 12.
Телефон: +38044 279-60-31

Замовляючи візу в Південну Корею, також цікавляться візою в Тайвань, візою до Японії, візою в Китай

Оформлені нами візи

 

 

Цікаві відео

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti