Політика конфіденційності

Політика конфіденційності щодо збору, зберігання і використання персональних даних користувачів.

1. Загальні положення політики конфіденційності
Компанія Tourpoint, в особі фізичної особи-підприємця Бєляєва Д.Б., піклується про права своїх клієнтів і дотримання законодавства України. Дана політика повністю продиктована і відповідає Закону України від 01.06.2010. №2297-VI «Про захист персональних даних» та визначає весь процес обробки персональних даних користувачів сайту https://tourpoint.com.ua і заходи які забезпечують їх безпеку компанією Tourpoint.

Шановний відвідувач сайту, переконливо просимо вас уважно прочитати цей розділ, тому що розміщуючи і передаючи персональні дані Ви підтверджуєте свою згоду з правилами та вимогами Політики конфіденційності про збір, зберігання і використання персональних даних користувача (далі – Політики конфіденційності) і умовами користування веб-сайтом https://tourpoint.com.ua.

У разі Вашої незгоди з вимогами Політики конфіденційності Ви повинні покинути даний сайт. Також, користувач не має права розміщувати свої дані якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення угод, не має відповідних повноважень чи обмежений у правах.

Відповідно до закону України від 01.06.2010. №2297-VI «Про захист персональних даних», користувач має наступні права:

Стаття 8. Права суб’єкта персональних даних
1. Особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід’ємними і непорушними.
2. Суб’єкт персональних даних має право:
1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3) на доступ до своїх персональних даних;
4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

2. Сайт компанії Tourpoint https://tourpoint.com.ua може обробляти настпуні персональні дані
1. Прізвище, ім’я, по батькові;
2. Номер телефону;
3. Адреса електронної пошти;
4. Дату і місце народження;
5. Адреса за місцем реєстрації;
6. Країну майбутнього перебування;
7. Країну отримання візи;
8. Дані про проживання в країні призначення;
9. Дати перельотів в країну призначення;
10. Дані про працевлаштування;
11. Адреса проживання;

3. Обробка і використання персональних даних користувача
Обробка і використання персональних даних відбувається для забезпечення всього спектру послуг представлених на нашому сайті, а саме: оформлення віз та візової підтримки. Також, Ваші персональні дані дозволяють нам відповідати на ваші запитання, робити Вам пропозиції про послуги, грунтуючись на Ваших вподобань.

Обробка персональних даних і статистики дозволяє аналізувати дії користувача на сайті і покращувати його наповнення, зручність використання.

4. Порядок збору, зберігання і передачі персональних даних
Компанія Tourpoint забезпечує всі заходи для збереження персональних даних користувачів сайту і вживає всіх заходів, які виключають несанкціонований доступ до персональних даних сторонніх осіб.

Персональні дані користувача не можуть бути передані третім особам, за винятком випадків, які визначені законодавством.

Компанія Tourpoint може здійснювати транскордонну передачу персональних даних, попередньо переконавшись, що іноземна держава, на територію якого здійснюється передача даних, забезпечує захист прав суб’єктів персональних даних. Транскордонна передача персональних даних на території іноземних держав, які не відповідають зазначеним вище вимогам, може здійснюватися тільки за згодою в письмовій формі суб’єкта персональних даних.

Якщо персональні дані не коректні або не актуальні, користувач може відправити лист на адресу info@tourpoint.com.ua з вірними даними або зв’язатися по телефону з нашим менеджером.

Термін обробки персональних даних є необмеженим. Користувач може в будь-який момент відкликати свою згоду на обробку персональних даних.

5. Заключні положення
Веб-сайт https://tourpoint.com.ua і його компоненти (включно, але не обмежуючись): всі елементи дизайну, авторські фотоматеріали, авторські статті та текстові матеріали, програмний код, бази даних, скрипти – охороняються Законом України “Про авторське право і суміжні права “, Міжнародними нормативно-правовими актами, і іншими актами законодавства України. Будь-яке використання, крім перегляду, завантаження та роздруківки сторінок порталу для особистого, некомерційного використання, заборонено.

Копіювання інформації з сайту може бути здійснено лише в некомерційних цілях для розміщення на сторінках користувача, в блогах, соціальних мережах з посиланням на першоджерело.

Забороняється розповсюджувати, змінювати, передавати, користуватися або використовувати повторно будь-яку інформацію з даного сайту для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу Компанії Tourpoint. Користувачі повинні враховувати авторські права та інші вимоги про власність на матеріали, що завантажуються та копіюються. Скопійована інформація повинна містити посилання на сайт https://tourpoint.com.ua як на джерело.

Ми не несемо відповідальність за будь-які прямі і непрямі збитки, понесені у зв’язку з використанням сайту. Користування сайтом відбувається на Ваш ризик.

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti