Віза в Китай

В’їзд для громадян України в Китай візовий. Візу в Китай для громадян України можна оформити в Посольстві Китаю в Києві. Візу по прильоту можна відкрити тільки в певних аеропортах і при наявності відповідного дозволу від Імміграційних влади Китаю.

Візу в Китай для українців необхідно отримати перед поїздкою

Зверніть увагу, що громадяни України можуть скористатися правом безвізового перебування в Китаї терміном що не перевищує 144 години за умови транзиту до третьої країни і прильоту і вильоту через аеропорти наступних міст: Пекін, Шанхай, Нанкін, Ханджоу, Дайлянь. Транзитна безкоштовна віза буде поставлена в паспорт прямо в аеропорту.

Основні типи віз в Китай на сьогоднішній день

 • Туристична віза в Китай (категорія L)

  Дана віза може бути оформлена заявникам з туристичною метою перебування в Китаї. На поточний момент, Консульство видає такі візи з максимальним терміном перебування 30 днів. Також, Ви в праві отримати дворазову туристичну візу в Китай. В такому випадку доведеться документально підтвердити факт повторного вльоту в Китай протягом поїздки. Дворазова віза дозволяє перебувати до 15 днів на кожний з двох в’їздів і діє шість місяців.

 • Бізнес (ділова) віза (категорія M)

  Цю візу вибирають бізнесмени, які їдуть в Китай на перемовини, закупівлі товару, відвідування виставок і конференцій. Важливою умовою оформлення таких віз є вимога Посольства Китаю в Україні надати запрошення від китайських партнерів, копію їх ліцензії та копію паспорта підписанта запрошення. Для мультивиз необхідно надати оригінал такого запрошення. Бізнес віза в Китай може бути видана на 15, 30, 60 і 90 днів перебування з терміном дії від 90 днів до 1 року. Претендувати на отримання багаторазової бізнес китайської візи можуть заявники, у яких була вже як мінімум одна використана бізнес віза.

 • Навчальна та студентська віза (категорія X)

  Така віза підійде майбутнім студентам китайських ВНЗ і курсів. Основним документом для отримання такої візи є оригінал повідомлення про вступ до ВНЗ, школи або на курси в Китаї. Важливо знати, що студентська віза X1 видається заявникам, які навчатимуться в Китаї більше 180 днів. По приїзду вони повинні протягом 30 днів зареєструватися в органах поліції за місцем проживання. Віза X2 дозволяє вчитися тільки до 180 днів.

 • Транзитна віза (категорія G)

  Повинна бути відкрита тим, хто слідує через територію Китаю транзитом в наступну країну, відмінну від країни, з якої прибув пасажир. На поточний момент працюють різні програми безвізового транзитного в’їзду в Китай. Уточніть цю інформацію у менеджера нашої компанії.

 • Робоча віза в Китай (категорія X)

  Ця віза дозволяє легально працювати на території Китаю. Заявник повинен надати офіційний дозвіл на роботу виданий Міністерством трудових ресурсів і соціального забезпечення КНР, Державною адміністрацією у справах іноземних фахівців або іншими органами Китаю, відповідальними за робочі дозволи. Копії запрошення досить, але Консульство в праві вимагати і оригінал.

Зверніть увагу! Посольство Китаю в Києві вимагає особисту подачу документів на студентську (X), гостьову (S), сімейну (Q) візи, а також багаторазову бізнес візу (M).

Варто врахувати, що прийом візових заяв відбувається тільки в понеділок і середу, а видача готових паспортів – в понеділок, середу і п’ятницю. Зверніть увагу! На поточний момент Посольством Китаю в Україні введена процедура попереднього запису на подачу документів, що впливає на вільні для подачі дати. Уточнюйте вільну дату подачі у менеджера TourPoint.

Візу в Китай можна отримати терміново в разі потреби. Видача термінової візи в Китай займає 3 робочих дня, в той час як термін розгляду документів у звичайному порядку займе 6 робочих днів.

Зверніть увагу! Молодим хлопцям і дівчатам у віці до 25 років Консульство, як правило, видає візу на 15 днів перебування.

Важливою особливістю оформлення віз в Китай є вимога надавати копії всіх сторінок другого діючого закордонного паспорта або попередніх проїзних документів. У разі наявності у заявника тільки одного закордонного паспорта Консульство просить подати довідку з ДМС (Державної Міграційної Служби) про діючі і анульовані паспорти.

Ми з радістю допоможемо Вам підготувати правильні папери для подачі на візу в Китай, подамо і отримаємо Ваш паспорт з візою без Вашої присутності.

З документів для оформлення візи необхідно надати:

 1. Закордонний паспорт, терміном дії понад 6 місяців
 2. Копії всіх сторінок другого діючого закордонного паспорта або минулих закордонних паспортів
 3. Анкета
 4. Копії всіх сторінок внутрішнього паспорта
 5. 2 кольорових фото 3,5 * 4,5
 6. Довідка з місця роботи або довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку

Вартість оформлення візи в Китай в Україні

Тип Строк дії Строк розгляду Вартість послуг Консульський збір
Туристична / 1 в’їзд  90 днів  від 3 до 6 днів  130 доларів  включено
Туристична / 2 в’їзди  180 днів  від 3 до 6 днів  230 доларів  включено
Бізнес / 1 в’їзд  90 днів  від 3 до 6 днів  300 доларів  включено
Бізнес / багаторазова  1 рік  від 3 до 6 днів  570 доларів  включено

Питання – відповідь

 • Скільки діє віза в Китай?

  Візи в Китай можуть діяти 3 місяці, 6 місяців і 1 рік, в залежності від типу і кількості дозволених в’їздів. Віза починає діяти з моменту подачі документів в Консульство на оформлення.

 • Як я можу відкрити багаторазову візу в Китай?

  На сьогоднішній день Ви можете оформити річну багаторазову бізнес візу за умови наявності оригіналу запрошення від китайський партнерів і особистої подачі в Посольство в Києві.

 • Як відкрити візу в Китай терміново?

  Подача на терміновий розгляд доступна для всіх категорій віз. Термінова видача візи займає 3 дні з моменту подачі документів. Ціна консульського збору при цьому збільшується.

 • Чи потрібно мені бути присутнім при подачі або отриманні документів?

  Ні. Процес відбувається без Вашої участі. Однак, оформлення деяких категорій віз вимагає тільки особистої подачі заявника.

 • Які мої шанси отримати візу?

  Китайське консульство досить лояльно ставиться до заявників. Причиною відмови може послужити порушення закону або Імміграційних правил протягом попередніх перебувань в Китаї або дуже часті подовження віз.

У вартість оформлення візи для українців входить:

 • оформлення пакету документів
 • заповнення анкети
 • необхідні переклади
 • бронювання авіаквитків і готелів у разі потреби
 • подача і отримання Ваших документів в Посольстві
 • оплата консульського збору
 • підтримка наших фахівців на всіх етапах оформлення паперів

 

Контактні дані Посольства Китаю в Україні
Адреса: 01901, м. Київ, вул. Грушевського, 32
Телефон: (+ 38 044) 253-13-29

Замовляючи візу в Китай, також цікавляться візою до Японії, візою в Тайвань, візою до Південної Кореї

Оформлені нами візи

 

 

Цікаві відео

Замовте візу прямо зараз
Я погоджуюсь на обробку персональних даних. Правила сайту - https://tourpoint.com.ua/ua/politika-konfidentsijnosti